Nejčastěji hledáte

Skrýt

Kryolipolýza

Délka je 40 - 60 minut.

Pro 100% efekt musí být použita ochranná membrána s roztokem na ochranu okolní tkáně, chránící před poškozením.

První výsledky zákroku může pacient zpozorovat již po 3 týdnech, finální efekt redukce tuku se projeví přibližně za 2-4 měsíce.

Kryolipolýza - liposukce zmražením

Nasátí (40-60min) nyní nabízíme v ceně
1.100 Kč / 2 nasátí

Výsledky jsou prokazatelné, konzistentní a trvalé a to vše bez operace, řezání, bolesti a skalpelu!

Každá 5. návštěva zdarma

Co je vlastně kryolipolýza?

Velice efektivní metodou k odbourání podkožního tuku je v současné době kryolipolýza. Jedná se o neinvazivní metodu, která má sice stejné účinky jako liposukce, avšak těchto výsledků dosahuje zmražením neboli ochlazováním tukových buněk. Kryolipolýza je unikátní v tom, že je to nechirurgická a bezbolestná metoda, která nijak neporušuje celistvost pokožky. Nevznikají tak na kůži žádné modřiny, podlitiny, praskliny ani otoky.

V počátku této procedury aplikujeme hlavici přístroje na ošetřovanou partii a po navolení programu můžete v klidu odpočívat. Přístroj mezitím sám působí v problémovém místě.

Působení kryolipolýzy

Kryolipolýza je jedinou liposukční neinvazivní metodou certifikovanou od americké FDA, při jejíž aplikaci tato technologie působí pouze na tukové buňky, které jsou působením eliminovány. Díky ní lze dosáhnout redukce tukové vrstvy až o 20 - 40 %. Samotný zákrok je pohodlný a trvá přibližně 40 - 60 minut. První výsledky lze zpozorovat již po 3 týdnech, ale finální efekt redukce tuku se projeví zhruba za 2 - 4 měsíce. Aby však měla kryolipolýza 100% efekt, musí být použita ochranná membrána s roztokem na ochranu okolní tkáně. Pracovní teplota se pohybuje v rozmezí -10 až +5 °C.

Kryolipolýza přístrojem Freezefat

Při kryolipoýze používáme v našem salonu speciální přístroj Freezefat, který dokáže cíleně odstranit zásoby tuku v konkrétní oblasti, aniž by poškodil okolní tkáň. Freezefat je vybaven senzory, které kontrolují činnost i tepovou frekvenci klienta. Kryolipolýzou lze ošetřovat téměř všechna místa, kde jsou tukové polštářky. V našem salonu nejčastěji ošetřujeme bříško, boky, zadeček, vnitřní i vnější stranu stehen, paže, kolena, lýtka nebo záda. Na vybranou část se poté přiloží ochranná nemrznoucí membrána a nasávací hlavice, která začne sát a vtahovat tukový polštářek do aplikátoru. Při aplikaci můžete zpočátku pociťovat lehký tlak a místní pocit chladu, ale to však rychle ustoupí.

Kontraindikace

Kryolipolýzu nedoporučujeme při: užívání léků na štítnou žlázu a k ředění krve, těhotenství, kojení, epilepsii, při nemoci srdce, ledvin, jater, trombóze, užívání léků na ředění krve, krvácivých stavech, ateroskleróze, diabetu 3. stupně, menstruaci, onkologické léčbě, užívání silných antidepresiv, cirhóze jater, kožních a infekčních onemocnění, při výskytu implantátů z kovu v těle v místě ošetření.

Výsledky při kryolipolýze jsou prokazatelné, konzistentní a trvalé! Díky velkému záběru tukové tkáně dochází k úbytku až 20 - 40 % tukových buněk bez operace, řezání a bolesti.

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž

obličeje, krku, dekoltu, břicho, boky, stehna, lítka, zadek (hýždě)

Více o proceduře

Chci se objednat

Kde najdete Salon Glamour?