Nejčastěji hledáte

Skrýt

Neinvazivní liposukce

Délka ošetření je 40 minut.

Redukce 2 - 5 cm objemu po prvním zákroku.

Po zákroku doporučujeme ještě lymfodrenáž pro zvýšení efektu.
Je nutné dodržovat zvýšený pitný režim.

Pro dosažení maximálního účinku lze ošetření opakovat po 10-14 dnech.

4. generace-bezbolestná ultrazvuková lipodestrukce

40 minut 1500 Kč nyní v akční ceně za
950 Kč

Zvýhodněné balíčky: 3+1zdarma, 4+2 zdarma
Balíček je nutno uhradit v plné výši při prvním ošetření.

Každá 5. návštěva zdarma

Co je vlastně neinvazivní liposukce?

Principem lipodestrukce je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se dostane do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Neinvazivní liposukce je tedy založena na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku spojeného s vakuem, který několikanásobně zvyšuje účinek samotné lipodestrukce. Vakuum jemně nasaje kůži, stiskne ji pevně na aplikátor a tím zvyšuje účinnost samotné lipodestrukce. Neinvazivní ultrazvuková liposukce tedy redukuje celulitidu a odstraňuje tukové buňky v problematických partiích (stehna, hýždě, břicho, boky).

Při této proceduře se Vám věnujeme celých 40minut. Problémové partie ošetřujeme (masírujeme) přístrojem pomocí hlavice s podtlakem a bříško většinou bez podtlaku, zatímco Vy si můžete relaxovat a užívat proceduru.

KONTRAINDIKACE

osoby se srdečními chorobami, po transplantacích s bypassem, záněty či infekční onemocnění v místě aplikace, cévní poruchy a ateroskleróza vysoký cholesterol, osoby užívající léky proti srážlivosti krve, osoby s kovovými implantáty v těle, velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění těhotenství, menstruace (v den lipodestrukce)

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž

obličeje, krku, dekoltu, břicho, boky, stehna, lítka, zadek (hýždě)

Více o proceduře

Chci se objednat

Kde najdete Salon Glamour?