Nejčastěji hledáte

Skrýt

Ošetření pleti

Toužili jste vždy po krásné a jemné pokožce na obličeji, ale nikdy jste toho nedocílili? Pak zkuste v našem salonu speciální ošetření pleti pomocí baňky, které má léčebné, preventivní a regenerační účinky.

Působení lymfodrenáže obličeje

Lymfodrenáž obličeje je speciální metoda, která funguje na způsobu pulsování. Díky tomuto ošetření dojde k prokrvení pokožky na obličeji, krku a dekoltu, což vede k jeho následnému zpevnění a vyhlazení. Díky lymfodrenáži se ukládá v obličeji méně tuku a urychluje se podkožní metabolismus. Při působení na nervová zakončení dochází také k odstranění otoků v okolí očí, a tak pleť ve výsledku vypadá svěží a uvolněnější.

Lymfodrenáž obličeje tedy dokáže efektivně působit na obličej, vyhladit pleť, detoxikovat a obnovit správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z obličeje pak dochází ke zkvalitnění a zjemnění pokožky.

Lymfodrenáž obličeje se doporučuje při:

  • problémech s akné
  • potlačení vzniku vrásek
  • nedokonalostech pleti
  • odstranění otoků

Ošetření v našem salonu

V našem salonu trvá délka samotného ošetření přibližně 15 - 20 minut. Pro dosažení viditelných výsledků doporučujeme zákrok podstoupit jednou týdně po dobu alespoň 4 týdnů.

Chci se objednat

Kde najdete Salon Glamour?